Чищення нержавіючої сталі. Як чистити нержавійку правильно

Посуд з нержавіючої сталі є на кухні в кожної господині. Вона красива, зручна в приготуванні їжі, і, якщо можна так сказати, вічна.

Для того, щоб нержавіючий посуд прослужила довше, потрібно вміти за нею доглядати, а саме, як чистити посуд з нержавійки.

Ви ж не хочете, щоб нержавійка втратила свою красу, блиск і перестала радувати вас. Насправді потрібно навчитися правильно чистити нержавійку.

Чищення нержавіючої сталі: чим чистити посуд з нержавійки

В першу чергу, щоб чищення нержавіючої сталі вдалася, вам необхідно придбати засіб для миття посуду.

Також вам знадобляться звичайна сода, лимонний сік, який можна замінити лимонною кислотою. Щоб почистити нержавійку, купіть хороші губки з поролону і м’які ганчірочки.

І не забудьте зайти в аптеку. Купіть нашатирний спирт. Посуд з нержавіючої сталі, виявляється, теж може мати потребу в аптечних засобах.

Читайте также:  Как сделать колодец и настроить водоснабжение дома

Щоб почистити нержавійку, ні в якому разі не купуйте металевий йоржик для чищення посуду з нержавійки.

Як ви вже й самі могли здогадатися, чищення нержавіючої сталі передбачає м’якість, а жорсткий йоржик подряпає посуд з нержавіючої сталі.

Чищення нержавіючої сталі: як чистити посуд з нержавійки

Щоб чищення нержавіючої сталі не завдала вам клопоту, не можна залишати посуд з нержавійки брудної, як втім, і будь-яку іншу.

Якщо залишки їжі присохнут до нержавійці, буде важко змити бруд, і тоді чищення нержавіючої посуду може залишити подряпини на її поверхні.

Відразу після того, як ви поїли, віднесіть нержавійку в мийку і чистіть звичайним миючим засобом для посуду.

Чищення нержавіючої сталі лимонним соком може вас приємно здивувати. Всього одну столову ложку соку додаємо склянку води і диво-засіб готове!

Чищення нержавіючої сталі виконується так: протираємо засобом посуд, а потім просто змиваємо проточною водою.

Читайте также:  Тенденції манікюру 2018-2019 року: фото, новинки, ідеї манікюру, тренди сезону

Щоб почистити нержавійку, можна замінити сік лимона лимонною кислотою, але не забудьте простежити, щоб вона гарненько розчинилася у воді.

Чищення нержавіючої посуду від жиру дуже проста. Потрібно всього лише на вологу губку або м’яку ганчірку насипати трохи соди і протерти забруднення. А потім промити в чистій воді. Ось і весь фокус.

Якщо вам здається, що посуд з нержавійки вже не так блищить, то саме час застосувати нашатирний спирт. Готуємо розчин: 5 -10 крапель нашатирю на літр води. Цим засобом протирається посуд з нержавійки. Спробуйте, не пошкодуєте!

Чищення нержавіючої сталі: популярні народні засоби для чищення нержавіючої сталі

Якщо ви не знаєте, як чистити нержавійку, якраз час згадати народні кошти.

Серед популярних народних засобів для чищення нержавіючої сталі перше місце займає картопля, причому і сирий, і варений. Як ви вже здогадалися, сиру картоплю миємо, чистимо, розрізаємо і протираємо нержавійку.

Читайте также:  Принципы выявления потребностей в персонале.

Чищення посуду з нержавійки може здійснюватися шляхом замочування в картопляному відварі.

На другому місці після картоплі – гірчиця! Сухий порошок засипаємо в посуд з нержавійки, розводимо водою і чистимо. Каструлі з нержавіючої сталі будуть як новенькі.

На кавовій гущі можна не тільки гадати, але і чистити нею нержавійку. Просто насипаєте на губку з поролону і чистіть нержавійку.

Така чистка нержавійки заощадить вам купівлю засобів для миття посуду. Ну і, звичайно, потрібно не забути, що після використання всіх цих засобів посуд з нержавійки промивається в чистій воді.

Ці корисні поради стануть в нагоді всім господиням, а посуд з нержавійки буде вам вдячна і прослужить ще багато років.

Свежие записи