Дизайн інтерєру в стилі модерн, інтерєр у стилі модерн — фото ідеї
222342c217bdeb2f574a3815fbeb7afc - Дизайн інтерєру в стилі модерн, інтерєр у стилі модерн — фото ідеї

Якщо ви запланували зробити вдома ремонт і хочете здивувати всіх, без всяких сумнівів вибирайте дизайн інтер’єру в стилі модерн.

Інтер’єр в стилі модерн додасть житлу шик, блиск і шарм. І хоча дизайн інтер’єру в стилі модерн обійдеться вам недешево, але воно того варто.

Насправді, модерн – це напрям у мистецтві ще позаминулого століття, і саме воно вдерлося не тільки живопис, архітектуру, але і в будинку, інтер’єр у стилі модерн.

Таке відчуття, що людям захотілося внести легкість і свято в дизайн інтер’єру в стилі модерн.

Дизайн інтер’єру в стилі модерн і його особливості

Між тим, необхідно розрізняти дизайн інтер’єру в стилі модерн і модерний інтер’єр.

Люди дуже часто ототожнюють ці поняття. Насправді інтер’єр у стилі модерн – це відповідність стилістиці архітектурних і художніх образів, а при модерновому використовують сучасні технології та новітні вимоги.

Якщо ви не впевнені у розрізненні цих понять, то просто запам’ятайте, що дизайн інтер’єру в стилі модерн передбачає:

Читайте также:  Ключевые слова в доменах и ссылках

— плавні лінії, без збереження симетрії

— природні (рослинні) мотиви

— сувору гармонійність всіх елементів дизайну

— використання грубих матеріалів: дерева, металу і скла.

Інтер’єр в стилі модерн і колірна гамма

Щоб створити інтер’єр у стилі модерн, потрібно враховувати колірну гаму. Здавалося б, що начебто і немає тут якихось нюансів, щоб грамотно виконати дизайн інтер’єру в стилі модерн, а виявляється не все так просто.

Дизайн будинку в стилі модерн використовує практично всі кольори, які повинні бути м’якими і створювати спокійну атмосферу приміщення.

Для цього важливо вибрати основний колірний фон, по-друге, виділити активні колірні елементи декору, а потім вже доповнити кольорові текстури, щоб підкреслити інтер’єр у стилі модерн.

Що стосується фонових квітів, щоб створити інтер’єр у стилі модерн, використовують персиковий з жовтим відтінком, пісочний, лляний, кольору вершків, лимонно-кремовий, блідо-волошковий.

Але ні в якому разі не білий, який більше годиться для стилю хай-тек. Дизайн будинку в стилі модерн передбачає теплі і м’які відтінки.

Читайте также:  Правила жизни ленивцев

Дизайн інтер’єру в стилі модерн не диктує жорстких обмежень. Приміром, якщо фоновим є лимонно-кремовий колір, то в ролі активного буде яскраво-жовтий.

Дизайн інтер’єру в стилі модерн, спираючись найчастіше на м’який персиковий колір тла, як активні елементи повинен використовувати дерево, кольорову мозаїку, метал.

Інтер’єр в стилі модерн: поради дизайнерів

Щоб створити інтер’єр у стилі модерн, при виборі рослин робіть акцент на іриси або кучеряві кімнатні квіти.

Саме вони внесуть родзинку і підкреслять дизайн інтер’єру в стилі модерн. По-друге, для того, щоб підкреслити дизайн будинку в стилі модерн, меблі і шпалери вибирайте таких відтінків, як охра, золото, зелені і лілові тони, сірий, срібний з перламутром.

Дизайн інтер’єру в стилі модерн передбачає романтичну атмосферу, отже треба звернути пильну увагу на освітлення. Отже, дизайн будинку в стилі модерн сприймає тьмяне освітлення для затишної обстановки, яку можна створити, використовуючи цікаві торшери, люстри, бра, світильники з дерева, металу або скла.

Читайте также:  25 способов поймать вдохновение

Холодними зимовими вечорами приємно посидіти біля каміна, спостерігаючи магію вогню. Як ви вже здогадалися, інтер’єр у стилі модерн, оживить і додасть йому тепло саме великий камін зі вставками з металів і каменів.

І ще один нюанс – це художня ковка для того, щоб додати родзинку в дизайн будинку в стилі модерн. Інтер’єр в стилі модерн передбачає красиву ковку для прикраси сходових перил, елементів меблів, ґрат на вікнах і каміні.

Дизайн будинку в стилі модерн доставить вам море задоволення, потішить естетичний смак, додасть вишуканості.

Здається, що інтер’єр у стилі модерн впливає на хід думок, поведінка і навіть одяг домочадців.

Крім того, атмосфера, яку створює дизайн будинку в стилі модерн, завжди буде вимагати свята душі, відповідно, у вас завжди будуть гості, які підтримають це свято.

Дизайн інтер’єру в стилі модерн настільки перетворить ваше житло, що захочеться повертатися туди знову і знову.

Дизайн інтер’єру в стилі модерн: фото

222342c217bdeb2f574a3815fbeb7afc - Дизайн інтерєру в стилі модерн, інтерєр у стилі модерн — фото ідеї

Newsletter
Ads