Гарний дизайн нігтів 2018-2019 року, фото, ідеї дизайну нігтів, малюнки на нігтях
02c67106044631e95c4a71c995df6b9a - Гарний дизайн нігтів 2018-2019 року, фото, ідеї дизайну нігтів, малюнки на нігтях

Красивий манікюр є невід’ємною частиною стильного і модного образу кожної сучасної леді. Дизайн нігтів в сезоні 2018-2019 року може бути виконаний в різних стилях: це і мінімалізм з лаконічними малюнками, а також розкішний манікюр з аплікаціями, прикрашений стразами.

Велика різноманітність красивих ідей дизайну нігтів дозволяє підібрати манікюр і дизайн нігтів, який чудово доповнить ваш образ. Сучасні тренди припускають красиві малюнки на нігтях, як для особливих подій та урочистостей, так і на кожен день.

Тенденції сучасного манікюру припускають, в першу чергу, натуральність форми нігтя і практичність у виборі модного манікюру. Перевагу варто віддавати більше прродным і м’яким формам нігтя – овальної, заокругленної і мигдалеподібної.

Вибираючи модний дизайн нігтів 2018-2019, важливо приділити увагу натуральності та природності малюнка для нігтів.

Читайте также:  Почему хороший хостинг — это важно

Для підняття настрою вибирайте малюнки на нігтях яскравих кольорів або грайливі милі малюнки для нігтів. Такий дизайн манікюру для нігтів красивий і незвичайний, що привертає увагу і особливий інтерес.

02c67106044631e95c4a71c995df6b9a - Гарний дизайн нігтів 2018-2019 року, фото, ідеї дизайну нігтів, малюнки на нігтях

Ми зібрали модну добірку – красиві малюнки на нігтях, ідеї дизайну нігтів 2018-2019 року з фото, і пропонуємо вам подивитися найоригінальніші ідеї дизайну нігтів, фото яких представлені нижче.

Малюнки на нігтях: точковий манікюр

Дуже популярний і актуальний в сезоні 2018-2019 року точковий манікюр, який дозволяє домогтися цікавого і незвичайного ефекту на довгих або коротких нігтики.

Такий дизайн нігтів являє собою кольорові чи однотонні точки, з допомогою яких можна створити різні малюнки на нігтях.

Ідеї дизайну нігтів 2018-2019 року: камифубуки

Новий тренд в дизайні нігтів – камифубуки, який представляє собою різні конфетті для дизайну нігтів. Камифубуки — це маленькі різнобарвні фігурки, з допомогою яких створюють неймовірний краси, манікюр.

Читайте также:  Невероятно, но этот мужчина уберёг от суицида 400 человек. Он всего лишь задал им единственный вопрос!

Дизайн нігтів камифубуки – воістину незвичайний манікюр, який порадує вас новизною і оригінальністю.

Практичність камифубуки полягає в тому, що вам не потрібно підбирати відтінки фігурок, адже це вже продумано, а вам необхідно лише придумати, як їх красиво викласти, щоб створити гарні малюнки на нігтях.

Ідеї дизайну нігтів Sweet Bloom

Дизайн нігтів Sweet Bloom – це незвичайний об’ємний манікюр, який виглядає дуже ефектно і по-новому. Такий дизайн нігтів 2018-2019 відрізняється як спосіб створення самого манікюру, так і отриманим результатом.

Варіантів мармурового манікюру безліч, що дозволяє підібрати саме для себе цікаве поєднання кольорів.

Читайте также:  Народные методы борьбы с крестоцветной блошкой

Красиві малюнки на нігтях: Marble Stone

Оригінальний дизайн нігтів Marble Stone, який малюють темним лаком на світлій основі або навпаки, створюючи ефект мармурового малюнка на нігтях. Даний мармуровий манікюр є популярним трендом нейл-арту серед багатьох модниць.

Дизайн нігтів сучасні ідеї: малюнок битим склом

Дизайн манікюру з використанням техніки бите скло дуже популярний в цьому сезоні. Малюнок битим склом на нігтях неймовірно красивий і незвичайний, дозволяє домогтися неймовірного ефекту на ваших пальчиках. Тому якщо втомилися від звичайного манікюру, тоді дизайн манікюру бите скло саме для вас.

Модні ідеї дизайну нігтів: фото, красиві малюнки на нігтях 2018-2019

Оригінальна добірка — дизайн нігтів і красиві малюнки на нігтях, фото ідеї для дизайну нігтів різної довжини нігтів представлені далі…

Newsletter
Ads