Інтерєр в стилі лофт, дизайн інтерєру в стилі лофт фото, ідеї дизайну в стилі лофт

Сучасний стиль лофт в інтер’єрі будинку або квартири – це поєднання великого відкритого простору без перегородок, холодних цегляних стін і високих стель, інноваційних технологій і сучасної техніки в одному інтер’єрі.

Дизайн інтер’єру в стилі лофт відмінно підходить для творчих, волелюбних і сучасних людей, які не бояться експериментувати.

Інтер’єр в стилі лофт з’явився в Америці в середині сорокових років, коли виробничі і складські приміщення, і занедбані склади переробляли, облаштовували і створювали комфортні і затишні умови для життя.

Більшою мірою інтер’єр в стилі лофт створювався творчими й креативними особистостями, які не мали особливої можливості для облаштування та купівлі житла, тому і з’явився стиль лофт в інтер’єрі кухні, спальні і квартири в цілому.

Креативний дизайн інтер’єру в стилі лофт дозволяє також використовувати житло творчими людьми для різних показів, виставок, вечірок, що досить практично, враховуючи особливості життя людей творчої професії.

Читайте также:  ТОП-8 УСЛУГ В ПОЕЗДЕ, О КОТОРЫХ НЕ ЗНАЕТ 90% ПАССАЖИРОВ

Дизайн інтер’єру квартири в стилі лофт поєднує в собі досить суперечливі елементи архітектури і дизайнерські рішення.

Стиль лофт, з одного боку, це затишок і комфорт, а з іншого боку – це необжиті стіни та стелю з балками, а також часто з неприкритими комунікаціями та іншими елементами інтер’єру, які вітаються в стилі лофт.

Варто зазначити, що для одних людей інтер’єр в стилі лофт – це знахідка і творче рішення, а для інших стиль лофт в інтер’єрі квартири і будинки може припасти не до смаку.

Інтер’єр в стилі лофт визначається наявністю таких елементів, як цегляні стіни без обробки або наявністю зовсім мінімальної обробки стін. Також характеризують стиль лофт в інтер’єрі присутність функціональної меблів і техніки, які відрізняються сучасністю і новизною.

Інтер’єр в стилі лофт: особливості інтер’єру в стилі лофт

Однією з головних особливостей сучасного стилю лофт є, як було сказано, необжиті стіни, які залишають максимально в первозданному вигляді, без змін та оздоблення.

Читайте также:  Сущность принятия управленческих решений.

Грубий цегла або бетон, який створює холодну атмосферу старовини – це основна характерна риса стилю лофт в інтер’єрі квартири або заміського будинку.

Особливий акцент і увага в дизайні інтер’єру в стилі лофт варто приділити меблів. Вона повинна бути, в першу чергу, дуже функціональною і зручною, радувати око і створювати атмосферу комфорту і затишку.

Стиль лофт в інтер’єрі одночасно поєднує грубі стіни і навіть антикварні елементи інтер’єру з приємною м’якою меблями, красивим декором, функціональної технікою, яких не повинно бути багато, але вони практичні.

Ще однією дуже важливою особливістю стилю лофт в інтер’єрі є відсутність перегородок як таких, що створює величезну кількість вільного простору і дозволяє буквально насолоджуватися атмосферою свободи.

Інтер’єр в стилі лофт передбачає зонування простору, створюючи житлові зони. Кожну з таких житлових зон можна оформити максимально затишно і комфортно з допомогою сучасних і, найголовніше, практичних елементів інтер’єру в стилі лофт.

Читайте также:  Увы, такова горькая правда: нас едят грибы

Дизайн інтер’єру в стилі лофт, в першу чергу, вітає наявність простих елементів декору, які не займають багато простору. Дизайн всіх елементів декору в стилі інтер’єру лофт дуже лаконічний. Вітається мінімалізм, природність і прості плавні лінії в дизайні елементів декору інтер’єру будинку.

Дизайн інтер’єру в стилі лофт – це свого роду поєднання різних елементів з інших стилів інтер’єру, які гармонійно поєднуються з основоположними елементами дизайну в стилі лофт.

Дизайн інтер’єру в стилі лофт: фото, ідеї інтер’єру в стилі лофт

Пропонуємо вам ознайомитися з кращими варіантами дизайну інтер’єру в стилі лофт, дизайн інтер’єру квартири, заміського будинку в стилі лофт, фото яких представлені в нашій добірці…

Свежие записи