Модний макіяж осінь-зима 2018-2019 року, фото, тренди, ідеї макіяжу
153aa986aabe26be73d13bfc5d8b2de1 - Модний макіяж осінь-зима 2018-2019 року, фото, тренди, ідеї макіяжу

З настанням нового сезону дизайнери, модельєри, візажисти і стилісти пропонують нам нові модні течії, як у моді на одяг, так і нові тренди в макіяжі 2018-2019 року.

Милі дівчата і жінки впевнені, що в підготовці до будь-якого виходу в світ, найважливіше – бездоганний макіяж, що повинен відповідати заходу та події, для якого він виконаний.

Гарний макіяж покликаний підкреслити деякі риси обличчя і приховати недоліки, якщо такі є, а також вирівняти тон особи і надати виразність очей і губ.

Сучасний макіяж різноманітний у своїх варіаціях, які ви з легкістю зможете повторити і бути в тренді з модним макіяжем осінь-зима 2018-2019 року.

Наш огляд допоможе вам розібратися і докладніше ознайомитися з головними трендами макіяжу сезону осінь-зима 2018-2019 року, представлених на фото.

Яким буде гарний і вишуканий макіяж нового осінньо-зимового сезону 2018-2019 року? Цим питанням задаються багато модниці в передчутті нових течій і варіантів вишуканого макіяжу, які продемонстровані іменитими моделями на світових подіумах.

У цьому сезоні важливим і ключовим мотивом є природність і природність, які порадують милих дівчат і жінок, подчерчивая ще більше їх жіночність і привабливість.

Читайте также:  Рекомендации Google для клиентов SEO специалистов

Серед модних течій і стилів осінньо-зимового макіяжу можна виділити наступні: натуральний і нюдовый макіяж, макіяж в рожевій гамі, кольорові тіні, срібло в макіяжі, губи без чіткого контуру, знебарвлені брови, жирна підводка, вії-павукові лапки з акцентом на нижньому столітті і деякі інші.

153aa986aabe26be73d13bfc5d8b2de1 - Модний макіяж осінь-зима 2018-2019 року, фото, тренди, ідеї макіяжу

Пропонуємо вам красиві образи дівчат-моделей, які продемонструють найкращі ідеї макіяжу і модні тренди, що допоможе вам виконати вишуканий макіяж, фото якого показано далі в огляді.

Виділені пучки вій: акцент на нижньому столітті

Одним з найпопулярніших трендів у сучасному макіяжі є виділені пучки вій, так звані павукові лапки. Для отримання такого ефекту на очах досить нанести декілька шарів туші поспіль, не розділяючи вії.

Створити акцент на очах можна, ретельно промальовуючи тільки верхні вії, виділяючи при цьому окремі пучки вій, а також можна створити акцент на нижньому столітті склеєних за допомогою війок, що також дуже актуально.

Оригінальний макіяж: знебарвлені брови

Всі ми звикли до ефектним і яскраво вираженим бровам, але в цьому сезоні візажисти вирішили нас здивувати і продемонстрували незвичайні луки на показах іменитих дизайнерів, де дівчата представили осінньо-зимовий макіяж з знебарвленим бровами, що дуже сміливо і незвично.

Читайте также:  Как правильно выбрать сорт

Стильний макіяж осінь-зима 2018-2019: кольорові тіні

Привернути увагу до очей і виконати акцент саме на них ви зможете, використовуючи яскраві тіні соковитих відтінків – рожевого, малинового, кольору фуксії, сонячного жовтого, персикового, помаранчевого, зеленого та інших кольорів.

Оригінальний макіяж з яскравими неоновими відтінками на повіках неодмінно підніме настрій не тільки вам, але і оточуючим, надаючи свіжості в похмурі і прохолодні дні.

Оригінальний макіяж 2018-2019 року: товсті стрілки

У цьому сезоні мало намалювати класичні стрілки – необхідно малювати жирні геометричні стрілки, які надають виразності очам. Тут вам не обійтися простий підводкою, візажисти рекомендують застосовувати спеціальні тіні з щільною текстурою, що допоможе вам досягти модного макіяжу з товстими стрілками.

Розмазані губи: губи з відсутністю чіткого контуру

Бажаєте виконати трендовий макіяж губ 2018-2019 року – тоді забудьте про олівець для губ. Трендовий макіяж губ – це трохи розмазані губи без чіткого контуру в яскравих насичених відтінках – вишневий, бордо, малиновий.

Читайте также:  Менеджмент в условиях неопределенности внешней среды

Срібло і метал – тренд макіяжу 2018-2019 року

Актуальні металеві блискітки в срібному відтінку – головний тренд в макіяжі очей. Використовуйте різні варіанти тіней кольору срібла – блискітки, димчастий смокі айс, акцент в куточках очей і навіть сріблясті стрілки.

Природна краса: природний макіяж сезону осінь-зима 2018-2019

Природний і природний макіяж дуже розповсюджений та широко продемонстровано в осінньо-зимовому сезоні на модних показах. Ідеальна і бездоганна шкіра – основа природного макіяжу 2018-2019 року.

Нюдовый макіяж, доповнений натуральними бровами без чіткого контуринга, – найкращий приклад жіночного природного макіяжу осінньо-зимового сезону 2018-2019, який порадує своєю легкістю та невимушеністю.

Витончений рожевий макіяж осінь-зима 2018-2019 року

Романтичний макіяж у рожевій гамі кольорів, як ніколи, популярний в 2018-2019 році, що дуже порадує милих і витончених леді. Акцентів в модному рожевому макіяжі може бути одночасно кілька – на очах, вилицях або губах.

Гарний макіяж сезону осінь-зима 2018-2019 року: фото, ідеї, тренди, модні образи

Newsletter
Ads