Самий модний манікюр 2018-2019 року: фото, тенденції, тренди
8eddbbb5b9c29f8d1342dcc3198ad6e9 - Самий модний манікюр 2018-2019 року: фото, тенденції, тренди

«Краса врятує світ…», — це судження з легкістю можна застосувати у всіх сферах життя людини, адже естетичне сприйняття не чуже нікому, всі ми прагнемо бачити красиве в тому, що нас оточує.

Важливим є і той факт, що перше враження на незнайомої людини більшою мірою залежить від зовнішнього вигляду, тобто від естетичної насолоди побаченого.

А чи знаєте ви, що 80% людей при першому знайомстві з вами звертають увагу на ваші руки, так як їх стан говорить про акуратності і про чистоту. Краса рук залежить, в першу чергу, від доглянутості нігтів.

У цій статті ми постараємося познайомити вас зі всіма модними новинками та тенденціями манікюрних салонів в 2018-2019 року, представивши самий модний манікюр 2018-2019 року і фото найпопулярніших трендів останнього часу.

Читайте также:  Социальные закладки

8eddbbb5b9c29f8d1342dcc3198ad6e9 - Самий модний манікюр 2018-2019 року: фото, тенденції, тренди

Модний манікюр 2018-2019 року, про особливості якого ми зараз розповімо, представлений не довгими штучними нігтями, а акуратним коротким манікюром, який виконаний яскравими барвистими принтами і володіє здоровим зовнішнім виглядом. В тренді при цьому простий гігієнічний манікюр, який покритий прозорим лаком.

Весняний і літній модний манікюр 2018-2019 року поєднує відтінки теплих червоних тонів: від глибокого коралового до ніжного червоного кольору. Такий однотонний короткий манікюр завжди буде актуальним і ви завжди будете в тренді.

Також модний манікюр 2018-2019 року сконцентрований на природності форми краю нігтьової пластини. При цьому потрібно вибирати тон лаку, який підходить відтінку шкіри: на світлих руках, наприклад, красиво виглядає модний манікюр теплих відтінків, — так у вас вийде неперевершений дует простоти і досконалості.

Читайте также:  Bloomberg: Путин требует от чиновников вывести из тени «гаражную экономику»

Тренди модного манікюру у весняно-літньому сезоні представлені красивим манікюром в пастельних тонах. Такий модний манікюр завжди виглядають божественно і мило на руках молодих дівчат. У техніці створення цього манікюру можна не боятися відтінити безіменний палець, тоді він буде зроблений «по фен-шую».

І, звичайно ж, модний манікюр 2018-2019 року не можна уявити без класичного французького манікюру.

Френч може бути виконаний будь-яким кольором. Нині особливою популярністю користується модний манікюр — чорний френч. Такий модний манікюр 2018-2019 в тренді через свою універсальність в повсякденному житті.

Читайте также:  РБК: «Роснефть» решила простить государству долг в 60 миллиардов

Популярним залишився в цьому сезоні також красивий і незвичайний місячний манікюр, особливої пікантності якій додасть відокремлена трафаретом смужка. Тут можна не боятися експериментувати з кольором.

Все залежить від вашого внутрішнього сприйняття навколишнього середовища. Головне пам’ятати – модно те, що не робить нас рабами стереотипів.

А зараз пропонуємо вашій увазі подивитися фотогалерею «Модний манікюр 2018-2019», фото приклади якого підкажуть вам оригінальні ідеї для створення свого особливого манікюру.

Модний манікюр 2018-2019 року: фото, ідеї модного манікюру на довгі і короткі нігті

Newsletter
Ads