Що не подобається чоловікам в одязі жінок, речі, які не підходять жінкам, на думку чоловіків
0e41e3a9daeb968d5cf9813f49b3b725 - Що не подобається чоловікам в одязі жінок, речі, які не підходять жінкам, на думку чоловіків

Мода завжди підсовує жінкам дуже великий вибір одягу, взуття, аксесуарів, серед яких представниці прекрасної статі намагаються вибрати найстильніші, сексуальні і незвичайні речі, які б сподобалися чоловікам, викликавши у них інтерес до жінки.

А багато жінок задаються питанням, які речі жіночого гардеробу не подобаються чоловікам. Так, жінки намагаються одягатися модно, стильно, оригінально саме для того, щоб подобатися чоловікам, але завжди це у них виходить…

Сьогодні ми розповімо, що в жіночому гардеробі не подобається чоловікам, розглянувши найбільш поширені помилки в жіночому гардеробі, які приводять багатьох чоловіків в жах.

Звичайно ж, ми не можемо стверджувати, що некрасиві, на думку чоловіків, жіночі речі, які ми представили в нашому списку, дратують всіх чоловіків, тим не менш…

0e41e3a9daeb968d5cf9813f49b3b725 - Що не подобається чоловікам в одязі жінок, речі, які не підходять жінкам, на думку чоловіків

Жіночі речі в жіночому гардеробі, які не подобаються чоловікам

Ми склали невеликий рейтинг речей, в який потрапили елементи жіночого гардеробу, які зовсім не подобаються представникам сильних світу цього.

Можливо, деякі модниці навіть не підозрюють, що одягаючи трендові речі зі списку «Що не подобається чоловікам в жіночому гардеробі», вони викликають у чоловіків зовсім не позитивні емоції, а роздратування, ворожість і навіть огиду.

Що не подобається чоловікам в жіночому гардеробі: штани на подобі шароварів

Штани – парашути або безформні шаровари в східному стилі, що з’явилися в колекціях модних дизайнерів в останні роки, до цих пір користуються величезною популярністю у жінок.

Тим не менше, більшість чоловіків вважає подібні штани жахливим елементом жіночого гардеробу. У такому вбранні не тільки не видно красиві жіночі ніжки, але і фігура набуває якусь неприродність, а у багатьох чоловіків штани-шаровари викликають асоціації з підгузником.

Які речі жіночого гардеробу не подобаються чоловікам: жіночі комбінезони

Знову модний тренд і знову річ жіночого гардеробу, яка не подобається чоловікам. Першими почали носити оригінальні, стильні жіночі комбінезони селебріті.

А незабаром зручні комбінезони потрапили в масове виробництво, їх стали носити жінки по всьому світу.

Читайте также:  10 чудесных историй о любви

Чоловікам страшенно не подобаються комбінезони, адже, по-перше, за різних деталей таку річ дуже складно зняти з жінки, а по-друге, для багатьох чоловіків жінка в комбінезоні схожа на Карлсона або дитини-переростка.

Тому комбінезони також потрапили в список речей, які не подобаються чоловікам в жіночому гардеробі.

Речі жіночого гардеробу, які не подобаються чоловікам: пов’язка, як аксесуар для голови

В антирейтинг модних жіночих речей, на думку чоловіків, можна віднести аксесуари для голови, зокрема пов’язку на голову.

Чоловікам подобаються красиві доглянуте волосся. Всі речі, які можуть знаходитися на голові жінки, крім волосся, в більшості випадків не подобаються чоловікам або вони не вважають у таких аксесуарах необхідності.

Саме тому модна пов’язка потрапляє в список речей, які не подобаються чоловікам в жіночому гардеробі.

Жіноче взуття, яка не подобається чоловікам: «Уггі», сандалі – гладіатори і взуття на дуже високому каблуці

Якщо говорити про взуття, то чоловіки вважають, що жінок зовсім не підходять такі варіанти взуття, як «уггі», гладіатори, і взуття на надто низькому чи надто високому каблуці.

Модні новинки взуття викликають у чоловіків різні емоції, але все зводиться до того, що все має бути в міру, як зручність, так і висота каблука.

«Уггі» не роблять дівчину жіночною з-за своєї бесформенности, а гладіатори і занадто високий каблук викликає у чоловіків асоціацію з вульгарністю, вони вкорочують навіть самі довгі ніжки, та ще й сліди від ремінців залишають, що зовсім не сексуально.

Чоловікам подобається, коли взуття підкреслює красу ніжок жінки, а не навпаки.

Що не подобається чоловікам в жіночому гардеробі: речі з рюшами і бахромою

Хоча бахрома і милі рюшки також роблять модні жіночі речі ексклюзивними, незвичайними – це те, що не подобається чоловікам в жіночому гардеробі.

Рюшки на бюсті не збільшують груди, на думку чоловіків, а приховують те, що є під зайвою тканиною.

Якщо вам сподобалося незвичайне платтячко з рюшами або бахромою в романтичному стилі або зухвалому хіпі-шик, дізнайтеся у свого чоловіка, як йому подібний наряд. Можливо, речі з рюшами і бахромою можуть не сподобатися вашому чоловікові.

Читайте также:  Что нравится парням?

Які речі жінок не подобаються чоловікам: різнокольорові і візерунчасті легінси і колготки

Легінси, а також різнокольорові і візерунчасті колготи також потрапили в список речей, які не подобаються чоловікам в жіночому гардеробі.

Хоча вони прийшли в моду не так давно, такі яскраві елементи гардеробу користуються великою популярністю у юних красунь. Навіть багато старші жінки люблять покрасуватися в таких нарядах.

Чоловіки ж вважають, що легінси і колготи в яскравих фарбах і різноманітних візерунках деформують ноги, роблячи їх коротше, кривее, товщі і зовсім не сексуальними, адже втрачається вся суть жіночої загадковості і неприступності.

Помилки в гардеробі жінок, на думку чоловіків: великі окуляри

У список або рейтинг речей, які не подобаються чоловікам, потрапили великі жіночі окуляри, які знову ж таки на піку моди.

Саме великі окуляри, що закривають пів обличчя, — це те, що не подобається чоловікам в жіночому гардеробі.

Чоловіки підсвідомо вважають, що жінка у великих окулярах приховує вади на обличчі або ховає похмурий погляд і накопичені проблеми.

Помилки в гардеробі жінок, на думку чоловіків: леопардовий принт

Жінки, відмовтеся від речей з леопардовим принтом. Хоча леопардові і «тварини» принти вважалися колись модними, у багатьох чоловіків такі речі викликають асоціації з вульгарністю.

Викликають вбрання з таким принтом актуальні хіба, що для зірок, які не сильно турбуються про думку оточуючих. Але якщо ви хочете виглядати стильно, сексуально і жіночно, не варто купувати одяг таких кольорів.

Помилки жінок у підборі речей, які не подобаються чоловікам: одяг не за розміром

Якщо ви хочете виглядати стрункою, стверджують чоловіки, не купуйте речі не за розміром, а худніть.

Також варто позбутися дуже об’ємних мішкуватих речей в гардероби, які спотворюють фігуру жінки, як вважають чоловіки.

Читайте также:  Советы для новичков по использованию тега Title

Так, саме великі мішкуваті речі і одяг не за розміром потрапили в список речей, які не подобаються чоловікам.

Що не подобається чоловікам в жіночому гардеробі: коли жінки ганяються за брендом

Безумовно, красиво, коли жінка не ходить в чому попало, а стежить за модою, але чоловіки вважають, що надмірне захоплення модними брендами може згубно позначитися на жіночому гардеробі, зробивши його абсолютно невідповідним для щоденного використання.

Помилки жіночого гардеробу: шорти з підвищеною талією

Короткі шорти з підвищеною талією входять в рейтинг жіночих речей, які не подобаються більшості чоловіків, хоча багато жінок вважають шорти надзвичайно сексуальним елементом гардеробу.

Проблема в тому, що не всім жінкам підходять такі шорти, але модні тенденції диктують свої правила, і шорти вибирають практично всі дівчата, не замислюючись про особливості фігури.

Помилка жіночого гардеробу, яка дратує чоловіків: топи і сукні без бретелей

Жахливо, на думку чоловіків, коли жінки одягають сукні і топи без бретелей. Такі вбрання роблять груди негарною, при чому, дівчата інстинктивно намагаються натягнути топ, боячись опинитися в незручному становищі.

Що не подобається чоловікам в гардеробі жінок: довгі вбрання в підлогу

Хоча довгі сукні, сарафани та спідниці завжди залишаються актуальними і модними речами, чоловікам вони зовсім не по душі.

На думку чоловіків, немає нічого краше, ніж жіночі ноги, тому довгі речі, також потрапляють у список одягу жінок, яка не подобається чоловікам.

Милі жінки, зверніть увагу на те, що не подобається чоловікам у вашому гардеробі. Крім названих речей, в список або антирейтинг жіночого гардеробу потрапили дивні, незвичайні сумки, схожі на дитячі,безформні, мішкуваті елементи з верхніх речей,

Постарайтеся виключити речі, які не подобаються чоловікам з жіночого гардеробу, якщо для вашого обранця це важливо.Але не забувайте. Ви неповторні, і, в першу чергу, повинні подобатися собі, адже ви гідні, щоб виглядати на всі 100%.

1 of 39

Newsletter
Ads