Стиль Блейк Лайвлі: фото, новий імідж Блейк Лайвлі, стиль одягу, образи, сукні
b5fdf98be670d85fc7c040741aeed46b - Стиль Блейк Лайвлі: фото, новий імідж Блейк Лайвлі, стиль одягу, образи, сукні

Блейк Лайвлі – відома голлівудська акторка, дружина не менш популярного актора Райана Рейнольдса, відома по серіалу «Пліткарка», в якому зіграла одну з ключових ролей — Серени ван дер Вудсен.

Крім успішної кар’єри, Блейк Лайвлі – прекрасна мама двох доньок від Райана Рейнольдса. Також Блейк Лайвлі відома своїми прекрасними нарядами і виходами у світ, які заворожують і змушують щоразу затамувати подих.

Який би образ Блейк Лайвлі ми не розглядали, кожен з них бездоганний, і в цьому вся Блейк Лайвлі.

Чи то міні або плаття в підлогу, брючний костюм або пишна сукня – Блейк Лайвлі в будь-якому образі чарівна, що змушує тільки захоплюватися молодою актрисою.

Стиль одягу Блейк Лайвлі не має особливих відмінностей, якими б актриса могла сміливо похвалитися. Але варто враховувати один маленький момент – актриса не користується послугами стилістів, і сама підбирає для себе кожен наряд.

Читайте также:  Модні штани 2018-2019 року для жінок, фото, новинки, моделі жакетів, тенденції

При всьому цьому, жоден із зіркових появ Блейк Лайвлі не було провальним, а це заслуговує найвищої похвали. Тому, багато дівчат і жінки всього світу пильно стежать за стилем одягу Блейк Лайвлі і кожним появою актриси на публіці.

Крім усього іншого, зовнішність Блейк Лайвлі заслуговує окремої уваги: ідеальна фігура, стрункі довгі ноги, красиві риси обличчя і розкішне волосся.

b5fdf98be670d85fc7c040741aeed46b - Стиль Блейк Лайвлі: фото, новий імідж Блейк Лайвлі, стиль одягу, образи, сукні

Акторка не боїться вибирати яскраві вбрання соковитих і насичених кольорів, які привертають увагу, гармонійно і лаконічно інтерпретуючи їх у своїх красивих образах.

Читайте также:  Социальные сети и видеосервисы для раскрутки сайта

Вуличний стиль одягу Блейк Лайвлі заслуговує окремої уваги: ви не зустрінете актрису в мішкуватою і безформною одязі, навпаки – кожен вуличний образ Блейк Лайвлі продуманий і стильно підібраний.

Але ось не так давно актриса вирішила змінити імідж і стиль, і перед публікою Блейк Лайвлі постала з новою стрижкою лонг боб, обрізавши розкішні довге біляве волосся.

Помітно постройнев, змінивши довге волосся на стрижку на лонг боб, Блейк Лайвлі в черговий порадувала своїх шанувальників бездоганним цибулею.

Так, зірка вибрала в якості вбрання для виходу в світ білий костюм, який доповнила човниками на шпильці. Бездоганний макіяж Блейк Лайвлі з червоними губами, стильна стрижка лонг боб помітно освіжили актрису, що не може не подобатися.

Читайте также:  Семейная карма и 9 признаков того, что вы оплачиваете долги предков

А як ви вважаєте: до особі чи нова стрижка лонг боб актрисою Блейк Лайвлі? І як вам зміна е іміджу і новий образ?

Давайте переглянемо найкращі фото Блейк Лайвлі з новою стрижкою і сміливим іміджем Блейк Лайвлі зі стрижкою лонг боб.

Також пропонуємо вам кращу добірку чудових образів Блейк Лайвлі у красивих вечірніх сукнях, стильні вуличні луки знаменитості далі в добірці…

Новий імідж Блейк Лайвлі: стрижка боб і червоні губи — фото

Найкращі образи Блейк Лайвлі: фото

Ікона стилю Блейк Лайвлі: найкрасивіші вечірні сукні — фото

Вуличний стиль одягу Блейк Лайвлі: фото

Newsletter
Ads