Святкова сервіровка столу в домашніх умовах, фото, ідеї, як правильно сервірувати стіл вдома
4aad0744c4ec7e150982da2491cb737e - Святкова сервіровка столу в домашніх умовах, фото, ідеї, як правильно сервірувати стіл вдома

Правильна і красива сервіровка столу – це запорука успішного та веселого святкування, а також, в першу чергу, це ознака хорошого тону і уваги до гостей. Грамотна сервіровка столу передбачає поєднання деяких правил і традицій, які повинні бути дотримані у разі прийому гостей і проведення заходів різного характеру в домашніх умовах.

Сервірування столу в домашніх умовах може бути проведена по-різному, все залежить, в першу чергу, від події, до якого ви готуєтеся. Це може бути День народження, Новий рік, ділова вечеря, або іншого важливого для вас події.

Якщо вам все-таки доведеться сервірування святкового столу в домашніх умовах, не варто хвилюватися. Сучасна сервіровка столу в домашніх умовах є зовсім нескладною, і не вимагає дотримання суворих правил.

До того ж, ми поділимося з вами кількома важливими порадами і правилами хорошою сервірування столу в домашніх умовах, щоб ваше свято неодмінно вдався на славу і запам’ятався виключно хорошими моментами.

Ви можете подивитися цікаві варіанти сервірування святкового столу в домашніх умовах, представлені в нашій галереї: святкова сервіровка столу і фото ідеї сервірування столу в домашніх умовах. Кілька наших простих порад – і бездоганна сервіровка столу в домашніх умовах готова.

Читайте также:  Советы для новичков по использованию тега Title

Сервірування святкового столу в домашніх умовах завжди починається з красиво підібраних столових приборів, тарілок, бокалів, скатертини, закінчуючи вдало підібраними серветками для святкового столу.

Скатертину обов’язково повинна бути красивою, відповідати події: можливо барвистою і з яскравими акцентами, або навпаки – стриманою. Тут головне, щоб скатертина гармонійно поєднувалася з усіма елементами декору. Важливо, щоб скатертина була не дуже короткою – це не зовсім красиво, а також скатертину не повинна бути занадто довгою, щоб гостям було зручно сідати за стіл.

Красива сервіровка столу: тарілки

Щоб сервірування святкового столу в домашніх умовах вдалася добре, важливо підібрати красиві тарілки, які обов’язково повинні бути однаковими, з одного сервізу, в зворотному випадку, різні тарілки – це поганий тон.

Тарілки необхідно розкласти таким чином, щоб зберегти однакову відстань між ними. Найпершою ставлять плоску тарілку для других страв, потім – глибоку тарілку для перших страв, самої останньої ставлять невелику тарілку для закусок. Щоб тарілки не ковзали одна на іншу, можна використовувати серветки, підклавши серветку під кожну тарілочку.

4aad0744c4ec7e150982da2491cb737e - Святкова сервіровка столу в домашніх умовах, фото, ідеї, як правильно сервірувати стіл вдома

Глибока тарілка для перших страв також може бути різних видів, в залежності від самого страви: для бульйонів подають пиалку або невелику тарілку з ручками або без, для супів – класичну глибоку тарілку.

Читайте также:  О ЧЕМ НЕЛЬЗЯ ГОВОРИТЬ ПРИ ДЕТЯХ

Сервірування святкового столу будинку: столові прилади

Столові прилади для святкової сервірування столу розставляють по боках від тарілки. Виделки ставлять зліва від тарілки, а ніж – праворуч, лезо ножа повинно бути повернене в бік тарілки.

Важливо пам’ятати, що самими далекими від тарілки ставлять прилади, які знадобляться в першу чергу – це закусочні ніж і вилку, потім прилади для риби і нарешті – столові прилади для основних страв.

Сервірування столу в домашніх умовах: келихи і склянки

Розставивши тарілки і столові прилади на святковому столі, можна приступати до келихів. Сервірування святкового столу в домашніх умовах припускає важливе правило для всіх напоїв, запропонованих гостям, повинен бути запропонований свій посудину.

Кожен напій передбачає свій келих для червоного вина і коньяку подають великі келихи для білого вина – келихи поменше, для вживання шампанського – високі вузькі фужери. Стакани переважно подавати для соків та води. А от для більш міцних напоїв подають чарки.

Крім цього, важливо пам’ятати, що келихи розставляють праворуч від тарілки, слідуючи від самого великого келиха до найменшого. Сервірування святкового столу в домашніх умовах буде вдалою, якщо ви просто будете дотримуватися цих нескладних правил.

Читайте также:  Социальные закладки

Сервірування святкового столу в домашніх умовах: серветки

Важливим елементом, про який не можна забувати, щоб сервірування святкового столу в домашніх умовах була красивою, є серветки паперові або тканинні. Тканинні серветки використовують, щоб гості могли їх постелити на одяг.

Існує безліч варіантів, як гарно скласти серветки, щоб вони не пом’ялися. Але строгих правил, як скласти і розставити серветки для сервірування столу була більш грамотною, не існує.

Для більш красивою розстановки серветки можна використовувати спеціальні кільця, використовувати стрічку або інший декор, які прикрасять ваш святковий стіл. Також можна покласти серветки в стакан або красиво скласти серветки і розташувати їх зверху на тарілці. Ви можете використовувати будь-який з запропонованих способів для розстановки серветок, який найбільше вам подобається.

Слід особливу увагу приділити прикраси самого столу. Можна використовувати декор у вигляді квітів в красивих вазах, свічки з підсвічниками або інші прикраси для столу на ваш розсуд, які будуть відмінно гармоніювати, і підкреслять особливість свята.

Сервірування столу в домашніх умовах: фото, ідеї сервірування святкового столу будинку

Ознайомтеся з незвичайними і красивими варіантами сервірування святкового столу в домашніх умовах, красива сервіровка стола у домашніх умовах – фото…

Newsletter
Ads