Вправа планка, фото, рекомендації, як робити вправу правильно планка
0783749b81ec72e95674ffc67cf31002 - Вправа планка, фото, рекомендації, як робити вправу правильно планка

Підтримувати здоровий спосіб життя, правильно і здорово харчуватися, займатися спортом – це дуже важливо в наш час, з огляду на зайнятість на роботі та постійне відсутність часу на себе і на власне здоров’я.

У зв’язку з цим, не варто забувати про ранковій зарядці, пробіжки вранці або ввечері, заняттях в тренажерному залі, тренуваннях будинку і навіть невеликих розминках на роботі. Будь-яка активність поліпшить ваше самопочуття, підніме настрій і зарядить бадьорістю.

Вправа планка найкращим чином підходить для тих, хто бажає відмінно виглядати і при цьому витрачати на заняття спортом мінімум свого часу.

Вправа планка – це класичне вправа для тренування цілої групи м’язів, а саме м’язів кора.

Вправа вважається найбільш підходящим для зміцнення м’язів преса, спини і всього організму в цілому. Воно відоме дуже давно, але чомусь було всіма забуте з появою різних тренажерів і пристроїв для занять спортом.

На сьогоднішній день вправа планка стало одним з найбільш поширених і популярних вправ серед любителів і професіоналів.

Всі ми багато чули про планці, але далеко не всі знають, як необхідно робити вправу планка правильно, і яка користь вправи планка для зменшення ваги і приведення в тонус всього організму.

0783749b81ec72e95674ffc67cf31002 - Вправа планка, фото, рекомендації, як робити вправу правильно планка

Давайте розглянемо, в чому ж секрет ефективності вправи планка і як потрібно робити вправу планка правильно для досягнення максимальної результативності?

Читайте также:  Новорічний манікюр 2018 року: фото, ідеї, модні тренди манікюру на Новий рік

Відповіді на ці та багато інші популярні питання про вправі планка, фото вправи ви знайдете і дізнаєтеся в нашій статті.

Популярний вправа планка: користь планки для всього організму

Особливість вправа планка в тому, що воно є статичним вправою, а не динамічним, тобто м’язи безперервно знаходяться в напрузі, не змінюючи свого положення.

Такий тип вправи, як планка, є кращим видом формують вправ, що ґрунтовно зміцнюють м’язи кора. Це дозволяє бути більш витривалим і фізично підготовленим.

Вправа планка відмінно підходить для посилення м’язів, що впливають на підтримання в тонусі спини, стегон і тазу.

А якщо бути точніше, то це поперечні, прямі і косі м’язи вашого живота, спини, рук і ніг, а також сідничні м’язи. Крім цього, вправа планка сприяє формуванню відмінною постави.

Користь вправи планка: натренованість більшості м’язів вашого тіла

Група м’язів кора впливає на витривалість організму в цілому, можливість підняття різних тягарів, нахили в сторони, підтримка спини, поява горезвісних кубиків на вашому животі і, нарешті, за красиву талію і пружну попу, що, погодьтеся, важливо.

Користь вправи планка: зменшує болі в спині

Виконуючи вправу планка регулярно, хоча б раз на тиждень кілька підходів, ви тренуєте м’язи, що відповідають, у першу чергу, за стабілізацію хребта. Тим самим, істотно зменшується навантаження на спину і стегна, що дозволяє зменшити болі у спині.

Читайте также:  Наймодніші рюкзаки 2018-2019 року, фото, новинки, модні тенденції

Користь планки: поліпшення постави

Виконання вправи планка, дозволяє отримати відмінну поставу. Нескладна вправа планка за короткий час здатне змінити фізичний стан вашого організму в кращу сторону. Завдяки тому, що м’язи живота і спини натреновані, вам стане набагато легше тримати правильну поставу.

Також виконання вправи планка призводить до істотного поліпшення рівноваги, сприяє розвитку гнучкості вашого тіла і, звичайно ж, покращує настрій.

Як правильно робити вправу планка: основні поради

Ефективність і результативність будь-якої фізичної вправи залежить, в першу чергу, від правильності його виконання. Тому, найважливіше при заняттях спортом – це грамотний і правильний підхід до його виконання.

Існує кілька видів вправи планка, що відрізняються різним навантаженням на певні групи м’язів і більшої їх опрацюванням.

Розрізняють планку з прямих рук, класичну планку на ліктях, бічну планку з прямих рук або на ліктях, а також бічну планку з двома точками опори. Вибір того або іншого типу планки залежить від вашої фізичної підготовки.

Для початку краще спробувати виконати класичну планку на ліктях або планку з прямими руками (спрощений варіант).

Читайте также:  80 способов удаления различных пятен

І так, як же правильно виконувати вправу планка? Давайте розгляне конкретні рекомендації і поради.

Виконуючи вправу планка, ступні ніг необхідно тримати разом. Ноги повинні бути напружені і в прямому положенні, ні в якому разі не зігнуті в колінах. Таке положення посилить навантаження на м’язи живота, що збільшить результативність вправи планка.

При виконанні вправи планка м’язи сідниць також повинні бути напружені, а поперек – рівною і без прогинів.

Живіт потрібно напружити і втягнути при виконанні вправи планка, але не перестаратися, щоб це не впливало на дихання під час виконання вправи.

Також варто звернути увагу на положення ліктів – вони повинні бути паралельно плечах і погляд при виконанні планки спрямований вперед, не опускайте голову.

В такому положенні, спираючись на точки опори – лікті зігнуті під кутом 90°, і шкарпетки стоп, необхідно простояти 30-60 секунд, виконуючи вправу планка в 3-5 підходу.

Починаючи з меншого часу, необхідно поступово збільшити час виконання вправи. Важливо зосередитися на відчуттях під час виконання вправи планка і стежити за правильним диханням.

Виконуючи вправу планка правильно, з кожним днем ви будете зміцнювати й удосконалювати власне тіло. Найважливіше, стояти в планці правильно і максимально довго, тоді чудовий результат не змусить себе чекати.

Newsletter
Ads