Як почистити ванну: швидка чистка ванни від різних видів забруднень

Заходите ви вранці у ванну, а там, м’яко кажучи, не дуже чисто. І начебто чищення ванни не така велика проблема.

Здається, що взяв ганчірку, змив бруд, ополоснул чистою водою – і вся тобі чищення ванни.

Але коли приходить день прибирання, і ви маєте намір зробити все швиденько, чищення ванни вже не виглядає п’ятихвилинним справою.

Як почистити ванну швидко: чищення ванни від різних забруднень

Не зайвим буде нагадати, що чищення ванни залежить не тільки від видів забруднень, але і від самої ванної.

Це давно були в основному чавунні ванни, і господині особливо не ламали голову, коли проходила чистка ванни.

Тепер у багатьох сталеві і акрилові ванни і навіть мармурові ванни, тому багато хто задається питанням, як почистити ванну того чи іншого виду, адже саме від цього залежить чищення ванни.

Читайте также:  Избавиться от сутулой спины: 4 упражнения

Чищення ванни терміново потрібна, якщо видно наліт від жорсткої води, мила, з’явилася іржа або жовтизна.

У магазинах є багато засобів, так що чищення ванни перестає бути проблемою. Потрібно уважно читати інструкцію, як почистити ванну від іржі, накипу, цвілі, жовтизни.

Не забудьте і нюанси – чищення ванни з акрилу, сталі та інших матеріалів виготовлення може чиститься різними засобами. Зверніть увагу, купуючи засоби для чищення ванної. Ну і яка ж чищення ванни без м’якої губки або ганчірки і гумових рукавичок.

Багато господинь, відповідаючи на питання, як почистити ванну від різних видів забруднень, рекомендують взяти засобу для миття посуду або унітазу.

Будьте уважні: така чищення ванни може зіпсувати вашу ванну так само, як і чищення ванни шкребками, йоржиками і наждаком.

Читайте также:  Креативная реклама

Як почистити ванну: чищення ванни народними засобами

У багатьох чищення ванни засобами з магазину викликає алергію, нудоту. Якщо в будинку є діти, домашні тварини, краще, коли чищення ванни проводиться з використанням народних засобів. Сода, оцет, лимонна кислота реально допоможуть, коли запланована чищення ванни.

Як почистити ванну від жовтизни — господині радять змочити оцтом ванну, обкладену серветками і через дві години змити.

А ось як почистити ванну з акрилу. Чистка акрилової ванни виконується так: набираєте в ванну теплу воду, додати оцет або лимонну кислоту, через 10 годин випускаєте і змиваєте.

Як почистити ванну від накипу — з таким питанням допоможе сода. Чищення ванни від сильних забруднень ефективна содою з нашатирем у вигляді кашки (від кількох хвилин до години).

Читайте также:  15 увлекательных книг, от которых невозможно оторвать ребенка

Як почистити ванну від іржі — для такого чищення ванни багато радять робити суміш соди з розчиненим господарським милом.

Чищення ванни від іржі також можлива за допомогою підігрітого оцту і солі або нашатирю з перекисом (десь на півгодини).

Використовуйте лимонний сік навпіл з водою, якщо задумалися, як почистити ванну від мильного осаду. Така чистка ванни годиться і для акрилових ванн.

Чищення ванни – справа тонка. Добре, коли ми знаємо, як почистити ванну від різних видів забруднень.

Як це все—таки приємно, коли чищення ванни піднімає настрій, радує око, все сяє. Чищення ванни корисна для здоров’я, а також для впевненості в собі.

А якщо несподівано нагряне свекруха, сусідка чи подруга, ви розповісте, як правильно почистити ванну від різних видів забруднень.

Свежие записи