Як стати краще: як змінитися в кращу сторону — поради психологів

Кожна людина хоча б раз у житті замислюється, як стати краще, і як змінитися в кращу сторону.

Чому у нас в підсвідомості взагалі виникають ці питання, як змінитися в кращу строну, і як стати краще?

Відповідь проста, ми не досконалі, і хоча впевненості деяких можна позаздрити, рано чи пізно кожен починає аналізувати свої вчинки, характер, звички і те, що з допомогою цих факторів вийшло в його житті.

Якщо ви зіткнулися з питанням, як стати краще, і ка змінитися в кращу сторону, значить, у вашому житті настав той переломний і неминучий момент, коли потрібно щось міняти, щоб припинити смугу безвиході, розчарувань і образ.

Щоб стати краще і змінити себе в кращу сторону, необхідно багато працювати над собою, змінювати своє сприйняття світу, вдосконалюючи свої внутрішні і зовнішні якості.

І так…

Як змінитися в кращу сторону, і як стати краще

Є кілька простих правил, які потрібно використовувати, щоб змінитися і змінити своє життя.

Як стати краще: внутрішня мотивація

Першим правилом, як стати краще, і як змінитися в кращу сторону, буде формування внутрішньої мотивації, а саме: навіщо це вам потрібно.

Часто із-за страху щось втратити у своєму житті, ми не наважуємося кардинально змінюватися і змінювати своє життя.

Але якщо ви налаштовані на те, що вихід з тієї чи іншої ситуації можна знайти, і зрозумієте, що без ваших конкретних дій нічого не зміниться, тільки тоді ви зможете почати змінюватися.

Якщо у вас немає грошей, ви не повинні нити, що життя важке, треба починати працювати. Захворівши серйозною хворобою, щоб вижити ви повинні відмовитися від тих факторів, які можуть погіршити ваш стан.

Якщо ви реально комплексуєте з приводу своєї ваги, мрієте зустріти свою любов і це заважає вам, годі жаліти себе, потрібно починати займатися, наполегливо рухаючись до своєї мети.

На шляху до змін ви повинні усвідомити, що краще змінитися, ніж втратити те, що так дорого.

Читайте также:  Горький опыт или сателлитчикам посвящается

Як змінитися в кращу сторону: найважче почати

Звичайно ж, немає конкретної дії або правила, яке дасть вам точну інструкцію, як стати краще.

Ясно, що тільки одного бажання змінюватися не вистачить. Щоб змінити своє життя на краще, треба починати докладати зусилля, і не маленькі.

Проаналізуйте, що заважає вам бути щасливим, від якихось поганих звичок і рис характеру потрібно позбутися.

Починайте поступово змінюватися, впевнено крокуючи до своєї мети. Змінити все й одразу — нереальне завдання, а ось поступові зміни — це саме те, що потрібно на шляху до досконалості.

Як змінитися в кращу строну: аналізуємо свої помилки

На шляху до мети, як стати краще, і як змінитися в кращу сторону, потрібно змусити себе проаналізувати свій характер і свої людські якості.

Для цього складіть список своїх позитивних, на вашу думку, якостей, і тих, які ви або ваші близькі люди, вважають негативними.

Список своїх недоліків складати важко, адже вам доведеться визнати, що ви щось робите не так, а це не завжди легко. Тим не менш, зробивши такі списки достоїнств і недоліків, буде легше прийти до того, що саме потрібно змінювати і з чого треба почати в першу чергу.

Після того, як список недоліків буде перед вами, подумайте, як замінити ці риси і якості гідності. Наприклад, якщо людина дуже ледачий, значить йому потрібно починати рухатися і що робити.

Якщо людина постійно бурчить, значить потрібно постаратися остепенять себе від таких дій. Запитаєте, як? Та хоча б одягнувши на руку браслет, і кожен раз, кажучи гидоти або неприємні речі, перекладати цей браслет на іншу руку. Знаючи, що кожен раз ви повинні робити це, ви навчитеся стежити за своїми словами, щоб цього не робити.

Як стати краще: думаємо позитивно

Якщо у вас в голові тільки негативні думки, навряд чи у вас вийде щось міняти. Це прірва, з якої витягти себе ви не зможете, якщо не зміните своє сприйняття світу.

Читайте также:  Двое украинцев претендуют на престижную европейскую награду «Ангелус»

Звичайно ж, в житті все важко, і не так легко взяти і почати думати інакше, але негативне мислення впливає на ваші емоції і почуття, а значить і на ваші дії.

Постарайтеся позбутися від роздратування, не жалійте себе, перестаньте брехати і негатив хоча б частково піде з вашого життя.

Контролюйте те, що ви говорите, стежте за своїми вчинками. Потроху ви самі почнете помічати, як ви починаєте змінюватися.

Як стати краще: зовнішні зміни теж важливі

Наступним правилом, як стати краще, і як змінитися в кращу сторону, будуть зовнішні зміни.

Почавши змінюватися всередині, ви повинні підкріпити результат зовнішніми змінами. Постарайтеся пробачити образи тим людям, які робили ваше життя поганий. Навчіться любити себе і спілкуватися з людьми без страху. Посміхайтеся більше, адже бачачи щасливої людини перед собою, і інші почнуть сприймати вас інакше.

Змініть імідж, заведіть цікаві знайомства, оберіть для себе нові захоплення, і ви навіть не помітите, як все потроху почне змінюватися.

Як стати краще: план і чітка візуалізація результату

Не можна намагатися щось змінювати без чіткого плану своїх дій та без візуалізації результату.

Ви повинні чітко визначити для себе цілі, і представляти, який результат повинен вас чекати. Візуалізація бажаного допоможе швидше привести вас до бажаної мети.

А зараз перейдемо до моментів, які також дуже важливі, якщо ви ставите питанням, як стати краще, і як змінитися в кращу сторону. Можливо вони можуть бути для вас неприємними, але про ці фактори ви також повинні пам’ятати.

Як стати краще: пам’ятайте — ніхто нічого вам не винен

Світ недосконалий, і ви можете бути тисячу разів хорошим і ідеальним, але якщо всі ці ваші якості не потрібні суспільству, ви стаєте в очах інших поганим і неправильним. Люди чекають від вас чогось, якщо ви не даєте людям те, що вони від вас чекають, ви потрапляєте в категорію «Не актуально».

Чому так: так тому що ви є частиною системи, яка розставляє свої правила, і якщо людина не вписується в параметри цієї системи, він автоматично стає непотрібним.

Читайте также:  Антитренды 2017 року, немодні речі 2017 року, що не варто носити в 2017 році

Людина повинна ставати краще не тільки за своїм особистісним якостям, але і в аспекті співіснування з іншими людьми.

Ніхто нічого вам не винен, люди жорстокі, і якщо ви самі не захочете стати кимось в цьому світі, і показати, що ви особистість, нічого не зміниться.

Як стати краще: ви – це ваша робота

Ви повинні розуміти, що якими б ви добрими не були, ви – це не ваші внутрішні якості, а те, що ви робите. Ви – це ваша робота, а ваша робота – це те, що ви з себе представляєте.

Людина щодня виконує купу справ. Навіть бути мамою і домогосподаркою – це велика робота, яка визначає, що ви стоїте в цьому житті.

Якщо ви хочете стати краще, ви повинні подумати про свою діяльність, і про те, яку користь вона приносить людям. Адже люди сприймають по тому, що ви робите, і який толк з цих дій вони мають.

Пам’ятайте, не так важливі гроші, які ви заробляєте, як користь, яку ви приносите. Щоб стати успішною людиною, змінитися в кращу сторону, потрібно не сидіти, обмірковуючи, як стати краще, а починати працювати над собою з максимальним завзяттям.

Не варто сподіватися на те, що змінитися на краще вийде відразу. Ваше внутрішнє «Я» буде чинити опір розвитку і змін.

Щоб було легше йти до своєї мети – стати краще, ви повинні спробувати не сприймати будь-яку критику як образу. Постарайтеся зрозуміти, що ніхто не буде робити за вас, і якщо людина висловлює вам свою думку про вас, він робить вам послугу, підказуючи, що не так. Щастя і успіх вимагає зусиль, а не усвідомлення своєї безпорадності.

Вперед, якщо все одно все погано, вам нема чого втрачати. Міняйтеся всупереч всім і всьому.

Свежие записи